מכונות קפה לעסקים - בר קר בנסון
פתח תפריט
חייגו אלינו 04-9594550
צרו איתנו קשר:
ניווט באמצעות וויז
בר קר בנסון
 
מכונות קפה >מכונות קפה > מכונות אספרסו >

מכונות אספרסו

כוס קפה איכותית בשעות הבוקר היא מצרך חשוב מאוד לכולנו. רבים מאיתנו קמים ליום ארוך ולכן מקדישים מספר דקות להכנת כוס קפה איכותית ומושקעת. יצרני הקפה הבינו את הצורך של כולנו בקפה מעורר וטעים כאחד. המכונות מיוצרות עם מגוון תוכניות אשר ניתן לשנותם לפי טעמו האישי של כל אחד. מכונות קפה המכינות אספרסו תפסו תאוצה בעשור האחרון וכמעט בכל בית אב ובכל משרד משקיעים בפינת הקפה.

 

מכונות האספרסו הקיימות כיום בשוק בעלות רגישות רבה בחליטת פולים והכנת קפה מקפסולות אשר אנו שמים במכונה. מכונות אלו מאפשרות לנו להכין משקאות חמים איכותיים בלחיצת אצבע ובזמן שלא עולה על חצי דקה.

 

בעבר הכנת כוס קפה לרוב לא קלעה בדיוק לטעמו של כל אחד, כיום, בעזרת טכנולוגיה מורכבת ושימוש פשוט ניתן ליצור חליטת פולי קפה בדיוק כמו שאתם אוהבים ובהתאם לטעמכם האישי. מלבד בתים פרטיים ובתי עסק נוכל לרכוש אספרסו איכותי במסעדות ובתי קפה.

 

ההבדל בין המכונות נובע ממספר כוסות הקפה אשר ניתן להפיק ברגע נתון. בדרך כלל בבתי עסק נמצא מכונות מקצועיות בעלות שניים או שלושה ראשים, אשר מאפשרים להכין במקביל כמה כוסות ולחסוך זמן. בבתים פרטיים ובבתי עסק נמצא מכונת אספרסו קומפקטית בעלת ראש אחד.

 

עם זאת, מכונות האספרסו, הן המכונות האישיות והן המכונות המיועדות למסעדות, הנן מהירות ומכינות כוס קפה בודדת בכ-15 עד 30 שניות בלבד.

 

מה חשוב במכונות אספרסו ?

ישנם 2 פרמטרים חשובים אשר משפיעים על טעם כוס הקפה. פרמטר ראשון הם סוגי הפולים אשר אנו רוכשים. ישנם פולים איכותיים יותר ואיכותיים פחות ובנוסף ישנם מספר רב של טעמים. כמו כן, אופן הטחינה של הפולים משפיע על טעם הקפה.

 

פולי קפה הנטחנות גס יוסיפו ארומה לכוס הקפה יותר מאשר פולים את נטחנו קצוץ. פרמטר שני הינו אופן הקצפת חלב. ישנם סוגים שונים של מקציפים אשר מגיעים עם המכונה וישנם מקציפים שניתן לרכוש ולהוסיפם למכונה על פי טעמנו האישי.

 

השוק הישראלי הנוגע למכונות אספרסו צומח בכל שנה. ישנה דרישה למכונות קפה אישיות ולבתי עסק וזאת בעקבות היתרונות הרבים אשר קיימים במכונות אלו. תחזוקתם קלה, מהירות הכנת הקפה מהירה מאוד ובנוסף התוצאה המתקבלת היא איכותית וטעימה.

ליצירת קשר מהיר לחצו כאן
לפרטים נוספים ויצרת קשר, הכנס פרטיך כאן!

משרדי החברה ממוקמים ביקנעם המושבה

ת.ד. 33871 חיפה, מיקוד 31338

 

יצירת קשר טלפוני:

טל' קווי: 04-9594550

איציק: 052-4243838 / ארז: 052-5407703

בני: 052-2845940

 

שרותי בר קר בנסון ניתנים בפריסה ארצית: צפון, מרכז ודרום

הפעל נגישות

בניית אתרים