מכונות קפה לעסקים - בר קר בנסון
פתח תפריט
חייגו אלינו 04-9594550
צרו איתנו קשר:
ניווט באמצעות וויז
בר קר בנסון
 
מכונות קפה >מכונות מזון ושתיה >

 מכונות מזון ושתייה

 

רבים מאיתנו נמצאים שעות רבות מחוץ לבית. אנו קונים במהלך היום בקבוקי שתייה, כריכים וחטיפים כאשר אנו נמצאים במקומות מרכזיים כמו תחנות אוטובוס ורכבת, מוסודות חינוך ועוד. מקרים רבים כאשר ילדים לומדים או נמצאים בחוגים במתנ"סים גם הם יעדיפו לקנות שתייה קרה וכריך טרי במהלך היום. כמו כן, כיום רבים מאיתנו נמצאים שעות רבות מחוץ לבית, אנו מעוניינים לשתות משקה קר או לנשנש משהו קטן כדי להרגיע את הבטן. לכן, נפוצות מאוד היום מכונות השתייה והמזון אשר מפוזרות במקומות הומים.

 

אצלנו בבר קר בנסון תוכלו למצוא מגוון רחב של מכונות מזון ושתייה. אצלנו תוכלו למצוא מחירים אטרקטיביים אשר יאפשרו לכם לתת מענה לאלו אשר נמצאים בדרכים. מיקום מכונות מזון ושתייה במקומות הומים תאפשר לכם למכור את המוצרים שלכם מבלי להיות נוכחים במקום, דבר אשר יוצר הכנסה עם מעט מאוד התעסקות. החלפת השתייה והמזון במכונה נשמרים לאורך זמן בקירור ובטמפרטורה הרצויה ועל כן יש האפשרות להחליף את מוצרי השתייה בתקופות ארוכות יותר.

 

בנוסף לרכישה או השכרת המכונות, אצלנו תוכלו לקבל שירות איכותי ומקצועי בתחזוק המכונה. תחזוקה מכונה אשר הושכרה על ידנו תופעל ותתוחזק על פי הנחיות היצרן. אצלנו תוכלו למצוא שירות אדיב אשר יפתור כל בעיה עם המכונה אשר נרכשה מאיתנו.

 

מכונות מזון ושתייה הפכו חלק בלתי נפרד מחיינו. רבים מאיתנו מעדיפים לרכוש מזון ממכונות אלו ושתייה קרה במקום לסחוב עמנו כריכים מהבוקר או שתייה שכבר התחממה. שירות זה הוא הכרחי במיוחד לאלו אשר נמצאים בדרכים וזהו פתרון נפלא כאשר כל מה שהקונה זקוק לו כדי להשביע את רעבונו הוא שקלים בודדים. מכונות השתייה והמזון מאפשרות לנו לבחור ממגוון רחב של מוצרים את המוצר אשר מתאים לנו ביותר ובכך ליצור לנו אפילו ארוחה מלאה של כריך, שתייה וחטיף לקינוח.

 

ליצירת קשר מהיר לחצו כאן
לפרטים נוספים ויצרת קשר, הכנס פרטיך כאן!

משרדי החברה ממוקמים ביקנעם המושבה

ת.ד. 33871 חיפה, מיקוד 31338

 

יצירת קשר טלפוני:

טל' קווי: 04-9594550

איציק: 052-4243838 / ארז: 052-5407703

בני: 052-2845940

 

שרותי בר קר בנסון ניתנים בפריסה ארצית: צפון, מרכז ודרום

הפעל נגישות

בניית אתרים