מכונות קפה לעסקים - בר קר בנסון
פתח תפריט
חייגו אלינו 04-9594550
צרו איתנו קשר:
ניווט באמצעות וויז
בר קר בנסון
 
מכונות קפה >מידעון הקפה > מכונות קפה ביתיות >

מגוון מכונות קפה ביתיות

 

היתרונות במכונות קפה ביתיות הם הקפה האיכותי שתוכלו בקלות ליהנות ללא יציאה מהבית בעלות מינימלית בלבד. ניתן להכין באמצעותה את כל סוגי הקפה כאשר הנפוצים ביותר הם הקפה ההפוך ושני סוגי האספרסו, קצר וארוך. והופכת כל שתיית קפה לחוויה של ממש ומציעה לכם אירוח מושלם במקסימום רושם ומינימום מאמץ.

 

בנוסף אם אתם אוהבי קפה, תרשו לעצמכם להתענג מקפה מיוחד שיכול לעשות לכם את היום.

 

 

איזו מכונות קפה ביתיות מתאימות לי?

 

הבחירה בד"כ צריכה להיעשות בין שני סוגי המכנות הנפוצים ביותר כיום: מכונות חצי אוטומטיות ומכונות אוטומטיות, כאשר ההבדל בניהם הוא ממשק ההפעלה. במכונות קפה ביתיות אוטומטיות ההפעלה מתבצעת אך ורק על ידי לחיצת כפתור והשאר בידי המכונה, לעומת החצי אוטומטית המשאירה נגיעה גם למשתמש לקבוע את אופן זרימת המים ולהרגיש את תהליך ההכנה.

 

כמות צריכה יומיתמכונות קפה ביתיות מותאמות לצרכים שלכם, והשאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא כמה כוסות קפה אני שותה? הטווחים יכולים להיות מ-5 כוסות או 50 כוסות ויותר, ויש להתאים את סוג המכונה לאותה הכמות. יש לקחת בחשבון את האופציה שאנשים מסביבכם אשר לא גרים בבית גם יצרכו קפה, כלומר אם אתם מארחים הרבה אזי שכמות הכוסות תעלה בהתאם, ולפי כך תעשה הבחירה בין מכונה גדולה לקטנה.

 

סגנונים קפה קיימים – ישנם סוגים של קפה: הפוך, אספרסו ארוך/קצר, מקיאטו וכו', ולכל מכונה יש את האופציות שלה. הבחירה תעשה לפי טעמכם האישי, במידה ואינכם משוגעים לדבר ואוהבים קפה בצורתו הסטנדרטית, ניתן לקנות מכונה פשוטה ולא כדאי להשקיע במכונה מתוחכמת יותר. בנוסף, במידה ואתם אוהבים קפה עם חלב, תתאים לכם יותר המכונות עם המקציף חלב המובנה ותחסוך לכם את ההתעסקות איתו.

 

עלות – אם כמות צריכת הקפה שלכם היא מס' יחידות בודדות ליום, לא כדאי להשקיע במכונת קפה מפוארת, אשר היא גם יקרה יחסית. אך, אם היא גדולה ואתם מבלים רבות בבתי קפה, השקעה על מכונה טובה ואיכותית יכולה לטווח הארוך גם לחסוך לכם כסף וגם את המאמץ.

 

זמן הכנה – הכנת כוס הקפה צריכה להיות מהירה ופשוטה. אין צורך בין כל הריצות של היומיום להתעכב על המתנה והתעסקות עם המכונה. בצעו ניסיון טרם הקנייה של מכונות קפה ביתיות שונות והתאימו את מהירותה לקצב החיים שלכם.

 

אופן ההכנה – מי משתמש במכונה? הממשק צריך להיות פשוט וזמין, אין צורך לחשוב ולתכנן כל כוס קפה ולהיערך בהתאם, ובמיוחד אם מדובר באנשים ללא גישה טכנולוגית.

 

התאמת המכונה לעיצוב – עיצוב המטבח לא צריך להיפגע מקניית המוכנה ואפילו להיפך. היום ישנם עיצובים מרהיבים של מכונות במגוון צבעים שיכולות להשתלב בצורה מושלמת.

ליצירת קשר מהיר לחצו כאן
לפרטים נוספים ויצרת קשר, הכנס פרטיך כאן!

משרדי החברה ממוקמים ביקנעם המושבה

ת.ד. 33871 חיפה, מיקוד 31338

 

יצירת קשר טלפוני:

טל' קווי: 04-9594550

איציק: 052-4243838 / ארז: 052-5407703

בני: 052-2845940

 

שרותי בר קר בנסון ניתנים בפריסה ארצית: צפון, מרכז ודרום

הפעל נגישות

בניית אתרים