מכונות קפה לעסקים - בר קר בנסון
פתח תפריט
חייגו אלינו 04-9594550
צרו איתנו קשר:
ניווט באמצעות וויז
בר קר בנסון
 
מכונות קפה >מידעון הקפה > מכונות קפה משרדיות >

סוגי מכונות קפה משרדיות

 

בוקר. רק הגעת לעבודה - וכבר נקבעה לך ישיבה, המזכירה של הבוס התקשרה ותיבת המיילים מלאה במטלות חדשות, אז מאיפה מתחילים? קודם כל, שותים כוס קפה.

הרבה אנשים יסכימו שבלי קפה בבוקר אי אפשר להתחיל את היום, ולכן במקומות עבודה קיימות מכונות קפה משרדיות לשימוש העובדים.

 

ישנם סוגים רבים של מכונות קפה משרדיות, אשר בשונה מהביתיות, צריכות להתאים למספר גדול של אנשים בעלי חיבה לסוגים שונות של קפה, לרבות אספרסו וקפה הפוך.

ההבדל המהותי ביותר בניהן היא שיטת ההזנה שלהן, והיום קיימות ארבע אופציות.

השיטה הראשונה היא הקפה הטחון לפי משקל והקפה נוצר באמצעות תהליך סינון ודחיסה, השנייה היא באמצעות פודים שהם אריזות ניר חד פעמיות עם אבקת קפה, השלישית הם פולי הקפה אשר מוזנים למכונה כיחידות שלמות ובאמצעות טחינה של המכונה נוצרת אבקת הקפה והאחרונה, אך הפחות נפוצה במשרדים ויותר במקומות קטנים כמו בתים או חנויות היא הקפסולה, כאשר בתוכה נמצא הריכוז של תערובת הקפה, הנקרא גם החומר גלם.

חשוב להיות מודע לסוגים השונים משום שלכל אחד יש את היתרונות שלו וההבדלים בניהם באים לידי ביטוי גם באופן השימוש.

 

הקריטריונים לבחירת מכונות קפה משרדיות

 

השאלה של בעל העסק היא כיצד בוחרים מבין מכונות קפה משרדיות רבות את זאת המתאימה לי? יש מספר קריטריונים שחשוב לשים לב אליהם בעת הרכישה:

 

המחיר – טווחי המחירים הם גדולים ביותר והדירוג הוא שהקפה הטחון הוא הזול ביותר והיום הקפסולות הן היקרות ביותר. אך, יש להפריד בין מחיר המכונה לבין מחיר החומר המוזן, כלומר הקפה. משום ריבוי החברות בתחום היום, ישנן כאלה המספקות את המכונה בחינם ומה שנותר לקנות הוא רק את המילוי. כמובן שהדבר הוא מגביל, כי קיימת התחייבות לסוג מסוים של מילוי מתוצרת מסוימת בלבד.

 

תחזוקה – מכונות קפה משרדיות נועדו לשמש כמות גדולה של אנשים המשתמשים בה בכל יום. משמע יש צורך בפתיחה קלה ופשוטה של המכונה על מנת להוסיף את החומר או להחליף את החלקים בקלות במקרה של נזק ולנקות אותם במידת הצורך. הגישה אל החלקים צריכה להיות נגישה ומהירה משום שהשימוש האינטנסיבי בה מייצר כמויות של אשפה הנאספות בתוך מתקן פנימי במכונה וצריכים לרוקן אותו מעת לעת כשמתמלא, ועדיף שיהיה גדול על מנת שלא יזדקק לפינויים רבים.

 

אופן שימוש – כאמור המכונה משמשת קבוצה גדולה של אנשים והיא צריכה להיות נוחה לתפעול עם ממשק הפעלה נגיש לכל סוגי האנשים, בעת הכנת הקפה המשתמש צריך לבצע את התהליך המהירות ובלי סיבוכים מיותרים.

 

עמידות – הרכישה של המכונות קפה משרדיות מתבצעת אחת לכמה שנים טובות, כלומר המכונה צריכה להיות טובה, עמידה ואיכותית. עמידותה לשנים רבות חוסכת התעסקות מיותרת וגם הוצאות.

 

ותזכרו, לפעמים הקפה הוא רק תירוץ, כשהעייפות קופצת ויש צורך למתוח שרירים, ניתן להתענן עם משקה טוב על מנת לקבל זריקת מרץ להמשך יום נעים ופורה.

 

ליצירת קשר מהיר לחצו כאן
לפרטים נוספים ויצרת קשר, הכנס פרטיך כאן!

משרדי החברה ממוקמים ביקנעם המושבה

ת.ד. 33871 חיפה, מיקוד 31338

 

יצירת קשר טלפוני:

טל' קווי: 04-9594550

איציק: 052-4243838 / ארז: 052-5407703

בני: 052-2845940

 

שרותי בר קר בנסון ניתנים בפריסה ארצית: צפון, מרכז ודרום

הפעל נגישות

בניית אתרים