מכונות קפה לעסקים - בר קר בנסון
פתח תפריט
חייגו אלינו 04-9594550
צרו איתנו קשר:
ניווט באמצעות וויז
בר קר בנסון
 
מכונות קפה >מכונות מזון ושתיה > מכונות שתייה אוטומטיות >

מכונות שתייה אוטומטיות

 

חברת בר קר בנסון מציבה מזה שנים מכונות שתייה אוטומטיות בפריסה ארצית. מכונות השתייה מיועדות לשתייה חמה וקרה ומתוחזקות באופן שוטף ע"י החברה. בחברת בר קר בנסון אנו ערוכים לטפל בכל דרישה באשר היא ובכל היקף ע"י עובדים מיומנים, שירות אדיב, מהיר ומקצועי.

יתרונות מכונות שתייה אוטומטיות

 

הנוחות לרכישת שתייה ממכונה אוטומטית היא מרבית. מכונות שתייה ניצבות בכל מקום ציבורי, עסקים, משרדים, מפעלים, מוסדות ועוד. רבים מאיתנו לא יוצאים עם בקבוק שתייה בתיק. ישנן כמה סיבות לכך, ראשית לא נוח לסחוב בקבוקי שתייה, זה כבד ולעתים גם מרטיב את שאר הדברים. הפתרון הנוח ביותר הנו רכישת שתייה קרה או חמה על הדרך באמצעות מכונות אוטומטיות לממכר שתייה קרה או חמה.

 

בנוסף ליתרונות הצרכן, גם למוכר ישנם יתרונות רבים. ישנה דרישה רבה בהצבת מכונת שתייה אוטומטית במקומות הומים. רבים מעוניינים לשתות פחית קרה או קפה להתעוררות לפני או אחרי נסיעה ארוכה וכל זאת תמורת כמה שקלים בודדים. מכונות שתייה אוטומטיות מאפשרות למוכר למכור מוצרים מבלי להגיע למקום העבודה כל יום או להעסיק עובד אשר ימכור. כל שנדרש מצידו של המוכר היא הגעה למכונה כל תקופה מסוימת על מנת לתחזק את המוכנה, לנקות אותה ולהחליף את המוצרים במידת הצורך.

מכונות אלו, בנוסף לעיצובן, עמידות בפני פגעי מזג האוויר ושומרות על המוצרים שבתוכן לאורך זמן. סוג נוסף של מכונות לממכר שתייה קרה או חמה הנן מכונות עם חזית שקופה, אשר מאפשרות לראות את המוצרים שבפנים. מכונות אלו מוצבות בדרך כלל בבניינים או במקומות סגורים מאחר ועמידותם בפני חום קיצוני אינו כמו של המכונות עם החזית המעוצבת.

 

ליצירת קשר מהיר לחצו כאן
לפרטים נוספים ויצרת קשר, הכנס פרטיך כאן!

משרדי החברה ממוקמים ביקנעם המושבה

ת.ד. 33871 חיפה, מיקוד 31338

 

יצירת קשר טלפוני:

טל' קווי: 04-9594550

איציק: 052-4243838 / ארז: 052-5407703

בני: 052-2845940

 

שרותי בר קר בנסון ניתנים בפריסה ארצית: צפון, מרכז ודרום

הפעל נגישות

בניית אתרים